Huisz István ,,The Moon Opera" c. fotója

Tóth Tamás sikere

IAAP GOLD MEDÁL!

Anna lányommal sétáltunk Óbudán, amikor találkoztunk Koncz Dezsővel (az óbudai fotóklub elnökével), éppen egy tanítványát tanította a fotózás rejtelmeire, beszélgettünk a klubról, fotózásról, és szóba jött a fotópályázat. Mondta, hogy segít eme rendszer megismerésében, és kérte a többi klubtagot, hogy segítsen nekem ebben. Meg is kaptam a segítséget Ott Ilona személyében, aki sok pályázatot osztott meg velem. Elhatároztam, hogy nevezek. Beküldtem a képeket, jött is a visszaigazolás hogy minden rendben. Vártam a határidő végét, ami szép lassan el is jött. Nem tudtam, hogy mennyi idő az elbírálás. Egy szép vasárnapi napon kaptam egy mailt, hogy egyik képem díjat (arany) nyert, kettő pedig elfogadásra került. Ez az én történetem az első pályázatomhoz.

Köszönettel a segítségért az Óbudai fotóklubnak.  TÓTH TAMÁS

Tamás Tóth Hungary Little girl