Óbuda Fotóklub

 

 

Koncz Dezső EFIAP, klubelnök

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KÜLÖNDÍJ

Gyubák Éva a CEWE pályázaton különdíjat nyert ,,Homokfoci" c. képével. Gratulálunk!

KÜLÖNDÍJ

Tóth-Piusz István, az Építési és Közlekedési Minisztérium által az Európai Mobilitási Hét 2023 keretében kiírt, "Közlekedő Petőfi" c. fotópályázaton különdíjat nyert az alábbi, Időutazás - Megy a juhász szamáron c. képével.

55 ÉVÜNK ÓBUDÁN

Az Óbuda Fotóklub Egyesület idén ünnepli megalakulásának az ötvenötödik évfordulóját. Ünnepi kiállításunk különleges helyen, a Flórián tér aluljárójában kapott helyet. A ünnepélyes megnyitón szép számmal jelentek meg vendégeink. Kaiser Ottó fotóművész megnyitó beszédében méltatta a klub tevékenységét. Ladányi Sándor csodálatos harmonika játékában is gyönyörködhettünk. Külön köszönet jár támogatóinknak, az Angyal Boltnak, a Babutzi étteremnek, a Borhálónak, a Fotósaroknak és a Nita ékszerboltnak. A kiállítás június 10-ig tekinthető meg. Fotók: Bolla László, Huisz István, Vermes Mihály

 

TAKARÍTÁS A KIÁLLÍTÁS ELŐTT

Az 55 ÉVES....kiállítás holnapi megnyitója előtt ma lemostuk az üvegfelületeket az aluljáróban. A végén egy jól megérdemelt kávé, és kis beszélgetés.

 

 

AZ ÉV FOTÓSA 2023

2023 augusztusában hozták nyilvánoságra Az év fotója, az év fotósa pályázat eredményét.

Bárdos Tamás  3 fotója került az év 100 legjobb képe közé.

Szellemlovas című képe 3. helyezést ért el, így viselheti az Év fotósa címet.

Gratulálunk!

GYOMOS BUDAPEST FOTÓPÁLYÁZAT

Bárdos Tamás 2023 augusztusában a Metropol  Gyomos Budapest fotópályázatán első helyezést ért el.

Gratulálunk!

 

AZ ÉN BUDAPESTEM PÁLYÁZAT

Bárdos Tamás 2023 márciusában a Metropol újság ,,Az én Budapestem" pályázatának ,,Kedvenc helyem" kategóriájában  második
helyezést ért el.

Gratulálunk!

 

MÁSODIK KIÁLLÍTÁSUNK 2024-BEN

Óbudán a Nyugdíjas Klubban megnyílt második kiállításunk ebben az esztendőben.