Angster Márti

Kisiskolás koromban kaptam nagyapámtól az első ’Szmena’ gépemet. Annyira megszerettem a fényképezést, hogy később az otthoni laborjában is segédkeztem, együtt hívtuk elő a fekete-fehér képeket. Aztán jött a diázás. Apukámmal együtt kereteztünk, vetítettünk sokszor. Az egyetemi évek alatt a kirándulásokat örökítettem meg, majd később a család ’fotósa, videósa’ lettem. Komolyabban az utóbbi évtizedben fotózok, lányom munkáját plakátokkal segítettem, a lakást saját képeimmel díszítettem. Időnként képzéseken veszek részt, a klub házipályázatán mérettetem meg magam. A természet, építészet és a portré foglalkoztat leginkább.

2013 óta vagyok az Óbuda Fotóklub tagja.

Célom, hogy közel hozzam az emberekhez a természetet, (amit a saját ábrázolásmódommal mutatok be), elkapjam a pillanatot, hogy az bármikor felidézhető legyen (néha egy kis humorral megspékelve).

Ha egy kicsit is érzed a hangulatot, amit a képem sugall -akkor már megérte!